Dlaczego my?

Od kilkunastu lat projektujemy i wykonujemy systemy wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz instalacje grzewczo-sanitarne. W ciągu tych lat zaufało nam wiele osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji. I właśnie zdobyte doświadczenie oraz zaufanie skłoniło nas do otworzenia własnej firmy.

Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę, która obejmuje:

  • doradztwo w zakresie planowania inwestycji,
  • projektowanie wszelkiego typów instalacji grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • wybór najlepszych systemów i urządzeń wraz z ich dostarczeniem,
  • całościowe przeprowadzenie niezbędnych prac,
  • serwis wykonanych instalacji.

Zalety współpracy

Fachowa pomoc

Pomagamy w zaprojektowaniu oraz modernizacji instalacji. Staramy się zaproponować rozwiązania nowoczesne, energooszczędne, a przy tym optymalne pod względem kosztów. Korzystamy wyłącznie z urządzeń uznanych producentów, które objęte są długoletnią gwarancją.

Sprawny montaż

Szybko i sprawnie przeprowadzamy prace montażowe. Najprostsze instalacje, np. klimatyzacyjne wykonujemy w ciągu kilku godzin. Naszym klientom dostarczamy również wybrane urządzenia, dzięki czemu nie muszą tracić czasu na samodzielny ich zakup i dowóz.

Kompleksowa oferta

Wykonujemy nie tylko montaż systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, ale także instalacje grzewcze i sanitarne. Tak szerokie doświadczenie umożliwia nam dobór najlepszego rozwiązania w każdej z tych specjalizacji, ponieważ wiemy, jakie systemy wybrać, by najwydajniej ze sobą współpracowały.

Testy i serwis

Przeprowadzenie prac montażowych poprzedzone jest oczywiście szczegółowym planowaniem. Ale naszych klientów nie pozostawiamy bez pomocy po wykonaniu instalacji. Po montażu systemów wykonujemy dokładne testy sprawności, a później świadczymy usługi serwisowe.