Zakres usług

Poszukujesz specjalistów zajmujących się montażem i serwisem klimatyzacji w Skawinie? Nasza firma oferuje kompleksową obsługę, w tym dobór optymalnych rozwiązań, projektowanie instalacji, montaż urządzeń oraz konserwację klimatyzacji. Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak Daikin, LG, Samsung, Haier, Gree i Rotenso, co zapewnia naszym klientom urządzenia wysokiej jakości z długoletnią gwarancją i wymaganymi atestami.

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Oferujemy montaż klimatyzacji w różnych typach pomieszczeń, takich jak:

  • mieszkaniach oraz domach,
  • biurach,
  • lokalach usługowych, handlowych i gastronomicznych,
  • hotelach,
  • galeriach handlowych,
  • ośrodkach sportowych,
  • magazynach i halach przemysłowych.

Rodzaje klimatyzatorów

W zależności od potrzeb, preferencji i warunków technicznych proponujemy następujące rodzaje systemów klimatyzacyjnych w Skawinie:

Klimatyzatory typu split

Klimatyzatory typu split to jedne z najpopularniejszych klimatyzatorów, wybieranych do mieszkań i niewielkich pomieszczeń. Składają się z dwóch jednostek: wewnętrznego parownika oraz zewnętrznego skraplacza ze sprężarką. Jednostka wewnętrzna klimatyzatora może być montowana na ścianie, pod sufitem, w przestrzeni międzysufitowej (klimatyzator kasetonowy) i w przestrzeni międzystropowej (klimatyzatory kanałowe polecane do biur, sklepów, hal sportowych).

Klimatyzatory typu multisplit

Klimatyzatory typu multisplit posiadają jednostkę zewnętrzną, do której można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych umiejscowionych w różnych pomieszczeniach. Działają tak samo jak klimatyzatory split, a jednostki wewnętrzne również dzielą się na klimatyzatory ścienne, podsufitowe, kasetonowe i kanałowe.

Klimatyzatory typu mini VRV i VRF

Klimatyzatory typu mini VRV i VRF przeznaczone są do budynków o większych wymaganiach niż domy jednorodzinne czy niewielkie lokale handlowe i usługowe. Podobnie jak multisplit, umożliwiają podłączenie wielu jednostek chłodzących do jednej jednostki zewnętrznej. Klimatyzatory typu mini VRV i VRF posiadają jednostki wewnętrzne o większej mocy niż klimatyzatory typu split. Różnią się również systemem sterowania - mini VRV i VRF mogą być sterowane m.in. siecią internetową, co umożliwia bardzo dużą kontrolę np. nad harmonogramem chłodzenia. Z klimatyzatorów tych można stworzyć dużą sieć zarządzaną centralnie.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.