Zakres usług

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która kompleksowo zajmie się instalacją grzewczą i sanitarną w Twoim domu lub firmie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu, świadczącą usługi z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego. Możesz być pewien, że nasz zespół specjalistów zadba o to, aby Twoja instalacja działała sprawnie i bezproblemowo.

Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania i trwałość naszych instalacji. Nasza firma dba o to, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług, dlatego stawiamy na pełne zaangażowanie i profesjonalizm w każdym projekcie.

W zakres naszych usług wchodzi:

  • projektowanie wszelkiego typu instalacji grzewczych i sanitarnych, demontaż starych instalacji i montaż nowych,
  • doradztwo w wyborze najbardziej odpowiednich rozwiązań i urządzeń,
  • montaż i serwis kotłów centralnego ogrzewania,
  • montaż pomp ciepła,
  • wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego,
  • budowa kotłowni,
  • usuwanie awarii.

Instalacje grzewczo-sanitarne w połączeniu z innymi instalacjami

W naszej ofercie oferujemy także projektowanie i instalację systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. To umożliwia nam zaproponowanie kompleksowych rozwiązań już na etapie projektowania. Dodatkowo, wspieramy naszych klientów w projektowaniu instalacji do budynków energooszczędnych oraz pasywnych.

W ramach naszych usług zapewniamy wykonanie projektu centralnego ogrzewania, które będzie wyposażone w system wentylacji umożliwiający odzysk ciepła oraz klimatyzację. Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość i funkcjonalność naszych instalacji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że spełnimy najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów.

Wykonujemy również instalacje niestandardowe dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu.