Zakres usług

Wykonujemy kompleksowe instalacje sanitarne oraz grzewcze, czyli instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje centralnego ogrzewania, a także ogrzewania podłogowego. Służymy również pomocą w razie awarii i konieczności modernizacji instalacji. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm i instytucji użyteczności publicznej. Posiadamy szerokie doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę specjalistów, która zawsze służy fachowym doradztwem i wykonaniem zleceń na najwyższym poziomie.

W zakres naszych usług wchodzi:

  • projektowanie wszelkiego typu instalacji grzewczych i sanitarnych, demontaż starych instalacji i montaż nowych,
  • doradztwo w wyborze najbardziej odpowiednich rozwiązań i urządzeń,
  • montaż i serwis kotłów centralnego ogrzewania,
  • montaż pomp ciepła,
  • wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego,
  • budowa kotłowni,
  • usuwanie awarii.

Dodatkowo, dbamy o to, aby nasze usługi były kompleksowe, dlatego przed przystąpieniem do realizacji projektów, oferujemy indywidualne konsultacje i analizy. Współpracujemy również z innymi firmami branży budowlanej, aby zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie.


+48 664 087 080

Instalacje grzewczo-sanitarne w połączeniu z innymi instalacjami

Instalacje grzewczo-sanitarne w połączeniu z innymi instalacjami Zajmujemy się także projektowaniem i instalacją systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Dzięki temu możemy doradzić już w początkowym etapie inwestycji, a następnie zrealizować pełną instalację tych systemów, zgodnie z obowiązującymi normami i standardami.

Służymy pomocą w projektowaniu instalacji do budynków energooszczędnych oraz pasywnych. Pomagamy wybrać takie rozwiązania, które będą najbardziej optymalne kosztowo, a przy tym zagwarantują niskie zużycie energii w przyszłości. Możemy wykonać dla Państwa kompleksowy projekt centralnego ogrzewania wraz z wentylacją umożliwiającą odzysk ciepła oraz klimatyzacją. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i systemy sprawdzonych producentów, takich jak Viessmann, Vaillant czy Buderus.

Wykonujemy również instalacje niestandardowe dla osób prywatnych i przedsiębiorstw, takie jak systemy solarnych kolektorów słonecznych czy instalacje grzewcze oparte na biomasie. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić szczegółową ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi w zakresie montażu oraz serwisu klimatyzacji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług i wybrania najlepszego rozwiązania dla Ciebie.

Realizujemy usługi również w miejscowościach podkrakowskich, na terenie całej Małopolski m.in. Skawina, Wieliczka, Niepołomice, Olkusz, Myślenice, Słomniki, Proszowice, Krzeszowice, Michałowice, Skała, Balice, Dobczyce, Bochnia, Gdów, Mogilany, Kocmyrzów, Zabierzów i wiele innych.

Wykonujemy również instalacje niestandardowe dla osób prywatnych i przedsiębiorstw z Krakowa i okolic. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

Jaką klimatyzację do domu wybrać? - przeczytaj o nas w RMF.FM